فتوشاپ ویژه عکاسان

در این دوره با نرم افزار فتوشاپ که یکی از قوی ترین نرم افزارهای ویرایش تصویر است، کار می کنیم و با این نرم افزار قدرتمند با استفاده از تکنیک هایی که در این آموزش ارائه شده می توانید ویرایش و ادیت حرفه ای تصاویر را انجام داده و همچنین یک تصویر جذاب و زیبا را خلق کنید.

تمامی عکاسان، حتی عکاسان حرفه ای با فتوشاپ آشنا هستند و این نرم افزار، جز محبوب ترین نرم افزارها برای آن  ها به شمار می رود.

معمولا عکاسان حرفه ای و غیر حرفه ای هر یک برای ویرایش تصاویر خود، به فتوشاپ وابسته اند. حرفه ای ها برای از بین بردن مشکلات موجود در عکاسی و دادن رنگ و لعابی بهتر به تصاویر خود و مبتدی ها نیز برای پوشاندن ضعف خود! در این آموزش هدف ما این است که هر دو گروه و همچنین گروه مابین این دو، ارتباط را برقرار نموده و مشکلات خود را حل کنند.

این دوره متشکل از جلسات طراحی گرافیکی از جمله طراحی کارت ویزیت،ادیت و رتوش حرفه ای عکس و ساخت آلبوم دیجیتال می باشد.

هنرجویان در اتمام دوره فتوشاپ در عکاسی چه می آموزند؟

هنرجویان در اتمام دوره فتوشاپ در عکاسی بر مباحث مربوطه به طور کامل تسلط می یابند و به تمام مبانی مهم این دوره واقف می شوند ،پس از گذراندن این دوره براحتی می توانید خواستهای مورد نیاز جهت رتوش ، ترمیم و ترکیب عکسها و تصاویرخود، و مشتریان جهت کار در عکاسی ها، ساخت آلبوم دیجیتال جهت مشتریان متقاضی آلبوم دیجیتال و همچنین دریافت سفارش کارت ویزیت آنها را انجام دهید.

شما بعد از گذراندن این دوره می توانید بازار منحصر به خود را داشته باشید؛
از این رو، با داشتن دانش فتوشاتپ در عکاسی و تسلط بر تکنیک های آن، می توانید از ابتدا تا انتهای خلق عکستان را خودتان در اختیار بگیرید و بهترینتان را ارائه بدهید؛ این گونه می توانید بازار بسیار پر رونق و پردرآمدی داشته باشید و تا همیشه از این حرفه کسب درآمد قابل توجهی داشته باشید.