افتر افکت

آموزش افتر افکت بصورت گام به گام ویژه بازار کار

افتر افکت چیست ؟

نرم افزار افتر افکت یکی از کاربردی ترین و بهترین برنامه های ایجاد شده و توسعه یافته توسط شرکت ادوبی است که با استفاده از آن می توان برای ایجاد جلوه های بصری زیبا و حرکت های گرافیکی دو بعدی استفاده کرد

افتر افکت در سینما :

نرم افزار افتر افکت یکی از برنامه های سودمند در تولید جلوه های بصری ویژه در ساخت فیلم ها به شمار می رود. با استفاده از نرم افزار افتر افکت می توان حرکت های گرافیکی و پویای بسیار زیبایی را تدوین کرد.
در این بخش قصد داریم شما را با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردهای نرم افزار افتر افکت آشنا کنیم:

شرکت ادوبی یکی از شرکت های نرم افزاری است که در امر به روزرسانی نرم افزارها پیش قدم از کمپانی های دیگر است .و در سال 2019 میلادی شاهد رخداد عظیم و جذابی در نرم افزار ادوبی افترافکتس هستیم.

پلاگین Element 3d :

یک رویداد مهم در تاریخ نرم افزار افترافکتس است.البته که Element 3d یک پلاگین خیلی پیشرفته است در دنیا سه بعدی سازی.در اینجا یک ویدئو آموزشی در راستای پلاگین #المنت_3d ارائه میشود.

افکت و ساخت پودر شدن  یا تجزیه شدن کاراکتر یا آبجکت:

اگر فیلم  Avenger infinity War را دیده باشید در آخر فیلم تمام شخصیت های داستان تجزیه (پودر)میشوند و به دنیای دیگری میروند.

کاربرد افترافکتس در ایجاد یک جلوه بصری:

همه ی طراحان و تدوین گران میدانند که بهترین خروجی های جلوه های بصری فیلم ها از ساخته های کمپانی هالیوود است.

کاربرد افترافکتس در ایجاد دود در تایتل:

یکی از دغدغده های تدوین گران ایجاد و متحرک سازی دود است

کاربرد افترافکتس در ساخت تصاویر 3بعدی:

کاربرد افترافکتس در متحرک سازی لوگو:

اگر شما میخواهید لوگو خود را سه بعدی کرده و متحرک سازی کنید بدانید بهترین روش یادگیری نرم افزار افترافکتس است. متحرک سازی لوگو بازار کار بسیار خوبی دارد که این کار توسط نرم افزار افترافکتس بسیار جالب و آسان است

کاربرد افترافکتس در متحرک سازی لوگو:

اگر شما میخواهید لوگو خود را سه بعدی کرده و متحرک سازی کنید بدانید بهترین روش یادگیری نرم افزار افترافکتس است. متحرک سازی لوگو بازار کار بسیار خوبی دارد که این کار توسط نرم افزار افترافکتس بسیار جالب و آسان است

کاربرد افترافکتس ساخت انرژی:

بازی ها و فیلم های اکشن و مبارزه ای را دوست دارید؟ تخلیه انرژی کاراکتر ها را مشاهده کردید؟

کاراکتر ها توسط جمع کردن نیروی ماورایی خود میتوانند کاراکتر مقابل خود را مورد حمله قرار دهند.

کاربرد افترافکتس ساخت انیمیشن ساده دوبعدی:

فلت مود یا موشن های ساده یا موشن های دوبعدی بازار تبلیغات امروز را در دنیای مجازی فرا گرفته اند.یکی از کاربردهای جذاب نرم افزار افتر افکتس ایجاد و ساخت همین فضاهاست.

کاربرد افترافکتس ساخت ویدئو double exposure :

با واژه double exposure آشنایی دارید؟ دابل اکسپوژر درمعنی بسیار ساده و آمیانه به معنای قرار دادن چند تصویر روی یکدیگر که بتواند زیبایی بصری جذابی را ارئه دهد.

کاربرد افترافکتس متحرک سازی کاراکتر:

این روزها بازار انیمیشن و موشن 2بعدی بسیار داغ و جذاب است.

پرورش استعدادها و خلاقیت افراد با افترافکت :

استفاده از نرم افزار افتر افکت، زمینه مناسبی را برای ایجاد تغییرات و ویرایش فایل های ویدئویی ایجاد می کند
که با استفاده از این نرم افزار عالی و کاربردی می توانید از ابتکارات و نو آوری های فردی خود برای تهیه ویدئوهای بسیار زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید.
نرم افزار افتر افکت موجب تقویت مهارت ها و استعدادهای شما در زمینه ویرایش و تولید فیلم ها و آثار هنری گوناگون می گردد

ارائه ویدئوهای هنری و خلاقانه با افترافکت :

استفاده از ویدئوهای بسیار زیبا در ایجاد آثار گرافیکی و هنری تأثیر بسیار زیادی در ایجاد جذابیت در خلق آثار هنری دارد.
با استفاده از نرم افزار افتر افکت می توانید به ایجاد آثار ویدئویی بسیار زیبا و خلاقانه بپردازید و در این زمینه از قوه ابتکار و نو آوری های فردی خود بهره مند شوید

ایجاد جلوه های بصری ویژه با افترافکت :

اگر شما به دنبال نرم افزاری برای ارائه فیلم های ویدئویی بسیار زیبا و خلاقانه می گردید و قصد دارید از جلوه های ویژه در تصاویر ویدئویی خود بهره مند شوید،
استفاده از نرم افزار افتر افکت گزینه مناسبی برای شما می باشد.

خلق آثار هنری با افترافکت

با استفاده از نرم افزار افتر افکت می توانید به ایجاد جلوه های بصری ویژه در طراحی های خود بپردازید و به این ترتیب آثار هنری بسیار زیبا و منحصربفردی را خلق کنید.
با استفاده از نرم افزار افترافکت همچنین می توانید در صحنه های ثابت ایجاد حرکت نمایید و صحنه های ثابت را به صورت متحرک جلوه دهید،
این کار با استفاده از وهم حرکت در هنر گرافیک امکان پذیر می باشد.

طراحی با افترافکت
ساختن با افترافکت

ایجاد انیمیشن های زیبا با افترافکت :

صحنه های سه بعدی ساخته شده توسط انیمیشن و با استفاده از نرم افزار افتر افکت بسیار زیبا و چشم نواز هستند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.
برای ایجاد انیمیشن های سه بعدی در نرم افزار افتر افکت می توانید از ترکیب رنگ آمیزی های پیشرفته و همچنین ادغام صحنه سازی های گوناگون برای این منظور استفاده کنید.

ایجاد صحنه های خلاقانه و باور نکردنی با افتر افکت :

یکی از ویژگی های منحصربه فرد نرم افزار افتر افکت ،
قابلیت آن در ایجاد صحنه های باورنکردنی در فیلم ها می باشد.
استفاده از وهم گرافیکی موجود در نرم افزار افتر افکت برای ایجاد صحنه های خیال انگیز و دور از باور بسیار تأثیر گذار است.
از این رو با استفاده از ابزارهای سودمند و کاربردی موجود در نرم افزار افتر افکت می توان به خلق صحنه های خلاقانه و باورنکردنی در صحنه های ویدئویی پرداخت.

گیف افترافکت

تکنیکی سودمند در تبلیغات تلویزیونی توسط افترافکت :

در عصر حاضر، تبلیغات تلویزیونی تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات دارند، به همین دلیل به طرح های خلاقانه و جذاب ویدئویی در این زمینه نیاز است و استفاده از نرم افزار افتر افکت فرصت مناسبی را برای استفاده از متحرک سازی اشیاء و متون مختلف و ایجاد برچسب های تبلیغاتی زیبا در تبلیغات مختلف فراهم می آورد.

ساخت تیزر با افترافکت

استفاده از نرم افزار افتر افکت ، یکی از کاربردی ترین و خلاقانه ترین راهکار ها برای ارائه تبلیغات تلویزیونی و تیزرهای تبلیغاتی بسیار زیبا و جذاب می باشد.
بنابراین با بهره گیری از نرم افزار افتر افکت می توانید پروژه های بسیار منحصر به فرد و عالی را برای تبلیغ محصولات مختلف به شرکت های متعدد ارائه کنید و به این ترتیب زمینه را برای کسب درآمد و اشتغال خود هموار سازید.

اضافه کردن جلوه های ویژه با افترافکت

در پروژه های ایجاد شده توسط نرم افزار افتر افکت می توانید از انیمیشن های از پیش طراحی شده و آیکون های موجود در این نرم افزار برای افزودن جلوه های ویژه به فیلم و یا تبلیغات مورد نظر خود استفاده کنید.